• 02166129745
  • info@araco.ir
قالب سازی و تولید فن فایبرگلاس

قالب سازی و تولید فن فایبرگلاس

فروش و مهندسی معکوس فن فایبرگلاس ایر کولر و برج خنک کن

یکی از تخصص های ما در شرکت آراکو، تولید انواع فن فایبرگلاس پروفیل ایرفویل با استفاده از تکنولوژی قالبهای 2 تکه و مطابق با نمونه پره کامپوزیت ارسال شده از سوی کارفرما است. برای نمونه سازی و قالب گیری فن فایبر گلاس پروفیل ایرفویل، ابتدا به کمک یک نمونه پره موجود، قالب دو تکه فن تولید می شود و پس از آن عملیات ساخت پره ها صورت می گیرد.
 

خدمات شرکت آراکو در بخش فن کولینگ تاور و قطعات برج خنک کننده صنعتی


در این روش هرچه تعداد فن های مورد نیاز بیشتر باشد، هزینه قالب تقسیم بر تعداد فن شده و عدد کوچکتری خواهد بود. در تصاویر زیر نمونه قالب دو تکه فایبرگلاس(کامپوزیت) فن که از روی نمونه بلید ارائه شده از طرف طرف مشتری ساخته شده، و در ادامه پره فایبر گلاس کامپوزیت برج خنک کننده که توسط این قالب ساخته شده را مشاهده می کنید.

ساخت قالب فایبرگلاس فن و پره
بلید فایبر کامپوزیت

علاوه بر فن و پره فایبرگلاس تا قطر 10 متر(30 فوت) ما می توانیم انواع قالب فایبرگلاس، قطعات خاص و قالب کامپوزیت(GRP,FRP) را به سفارش مشتریان محترم تولید کنیم.

ویژگی های قالب سازی با فایبرگلاس

برای تولید  کردن قطعات صنعتی، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از روش هایی که در تیراژ های متوسط و کم کاربرد زیادی دارد، استفاده از کامپوزیت ها مثل فیبرکربن و فایبر گلاس است. قطعات کامپوزیت فایبرگلاس به خاطر داشتن دو بخش رزین و الیاف، هم در مقابل نیروی کششی و هم در مقابل نیروی فشاری، مقاومت خیلی بالایی دارند. این قطعات در مواجهه با رطوبت زنگ نمی زنند و خورده نمی شوند. چگالی قطعات کامپوزیت بین 1.6 تا 2.2 کیلوگرم در لیتر است. به همین خاطر در خودروهای اسپرت، بعضی از هواپیماهای آموزشی، هلیکوپتر ها و قطعات بدنه موشک، از کامپوزیت استفاده می شود.
در سالهای اخیر و با رشد قالب توجه تکنولوژی هواپیماهای بی سرنشین(پهباد)، تولید و ساخت قطعات فایبرگلاس و فایبرکربن به شدت افزایش یافته است. یکی دیگر از کاربردهای قالب سازی Fiberglass، تولید بدنه، فن استک و پره های برج خنک کننده است. بدنه و قطعات کولینگ تاور بخاطر اینکه همیشه در معرض پاشش آب هستند، باید از جنس خوب و مقاومی ساخته شوند و به همین دلیل، برج خنک کننده فایبرگلاس یک گزینه بسیار مناسب و با عمر مفید طولانی است.

ساخت بدنه کولر آبی با فایبرگلاسنمونه بدنه یک تکه فایبرگلاس تولید شده به ابعاد 2.2 در 1.8 متر


خدمات سفارشی ساخت قالب و قطعه کامپوزیت
با توجه به توانمندی و تجربه مناسب آراکو در بخش تولید قالب فایبرگلاس، ما می توانیم برای کشورهای خاورمیانه مانند عراق، کویت، امارات، عمان و قطر، قطعات و قالبهای کامپوزیت را با قیمت بسیار مناسب(در اکثر موارد حتی کمتر از نمونه چینی) تولید کنیم. برای مشاوره در زمینه  تولید پره و توربین و قطعات صنعتی و دکوراتیو فایبرگلاس و کامپوزیت با ما تماس بگیرید.
 

شماره تماس مستقیم
09124780268  
02166561974
02166129745

شرکت آراکو، محمد قربانعلی بیک
ساخت فن فایبرگلاس کولینگ تاور
مهندسی معکوس پره فایبرگلاس و کامپوزیت
نمونه سازی، ساخت قالب و تولید بلید و پره کامپوزیت
تامین و ساخت فن آلمینیومی کولینگ تاور 
فروش و ساخت فن و پره آلمینیوم برج خنک کننده
ساخت و فروش هاب و کلمپ استنلس استیل برج خنک کن
فروش فن فایبر گلاس برج خنک کن و فن کامپوزیت صنعتی
www.cooling-tower.blog.ir