• 02166129745
  • info@araco.ir
هموژنایزر غذایی
18 اسفند 2024

هموژنایزر غذایی

کاربرد میکسر هموژن در صنایع غذایی

بدلیل کیفیت بالای میوه ها، صیفی جات، شیر و لبنیات در ایران و استفاده از تجهیزات مدرن، صنایع غذایی رشد قابل توجهی داشته اند. امروزه بسیاری از محصولاتی که در شرکت های غذایی و لبنی ایران تولید می شود، به کشورهای همسایه و بعضا اروپا صادر می گردد.
محصولاتی مانند سس مایونز و کچاپ، رب گوجه، کنسانتره میوه، انواع شکلات، شیر، ماست، کره و سایر فرآورده های لبنی جزو مواردی هستند که امکان صادرات دارند.
در بسیاری از محصولات، همگن بودن یکی از فاکتورهای مهم در کیفیت و قیمت است. به همین دلیل اگر شرکتی بخواهد سود مناسبی از تولیدات خود کسب کند، باید سطح کیفیت بالایی برای محصولات خود در نظر بگیرد.

انواع هموژنایزر در صنایع غذایی

مدل دستگاه همگن ساز(هموژن) در صنعت مواد غذایی بر اساس محصولات، حجم تولید و مقدار مورد نیاز همگن شدن ذرات انتخاب می شود. نمونه های اصلی که برای تولید محصول خوراکی استفاده می شود عبارتست از :
-هموژنایزر بیدمیل
-هموژنایزر فشار بالا(پیستونی)
-دستگاه هموژن روتور استاتور

هموژنایزر

میکسر هموژن استیل سری HS بالاترین کلاس هموژنایزر آراکو می باشد که برای کارخانجات مواد غذایی، لبنی و دارویی گزینه بسیار خوبی است. ما هموژنایز سری HS را از قطعات استیل(SS316 یاSS304) تولید و در انتخاب برینگ ،کوپلینگ و اجزا مختلف این سری از با کیفیت ترین برندهای بازار استفاده می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه انتخاب هموژنایزر مناسب برای محصول مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.
09122786723
02166561974
02166129745

لینک ها و مقاله های مرتبط

هموژن استیل با آبگرد(خنک کاری)
هموژنایزر رب گوجه و تولید سس کچاپ
میکسر هموزنایزر در نانو مواد و صنعت داروسازی گیاهی و شیمیایی