• 02166129745
  • info@araco.ir
شبیه سازی آتش سوزی در پنت هاوس
7 تیر 2024

شبیه سازی آتش سوزی در پنت هاوس

ویژگی های معماری خاص و لوکس

استفاده از متریال با کیفیت، طراحی چشم نواز و ویژگی های منحصر بفرد تنها بخشی از ویژگی های یک ویلا یا عمارت لوکس است. البته در حال حاضر متریال برند، داشتن استخر، سینمای خانگی و فضاهای خاص در اکثر مینی قصرها کاملا متداول بوده و باعث ایجاد یک اقیانوس قرمز در این بخش از بازار شده است. به همین خاطر توجه به ابزارهای جدید و ایجاد تمایز می تواند ارزش یک عمارت یا ویلای منحصر بفرد را به شدت افزایش دهد.

مساله ای که مدتها پیش در کانادا، اروپا و آمریکا مورد توجه قرار گرفته، ایمنی واحد نه تنها در برابر باد و زلزله، بلکه در مقابل حریق و آتش سوزی می باشد. در واقع وجه تمایز یک معماری بسیار حرفه ای در جنبه هایی است که بسیاری از پروژه های دیگر آن را در نظر نمی گیرند.

ویژگی های ویلای لوکس

مدل کردن آتش سوزی ویلا و پنت هاوس

همانطور که گفتیم در طراحی های بسیار خاص، پس از اتمام محاسبات سیستم تهویه، معماران حرفه ای از متخصصان برای انجام سیمولیشن آتش فرضی و مدلسازی نحوه حرکت دود کمک می گیرند.

این شبیه سازی به طراح و خریداران نشان می دهد که در صورت شعله ور شدن بخشی از منزل، سیستم تهویه به چه صورت کار می کند و چه مسیرهایی برای تخلیه اضطراری ویلا یا واحد مسکونی در نظر گرفته شده است. برای نمونه در تصویر زیر، نحوه پخش دود را در یک بخش از عمارت ویلایی مشاهده می کنید.

شبیه سازی آتش و دود در عمارت لوکس

سیمولیشن عملکرد اسپرینکلرهای اطفاء حریق

قابلیت منحصر بفرد دیگری که با اجرای شبیه سازی حریق خواهید داشت، امکان بررسی عملکرد سیستم اسپرینکلر و اطفاء خودکار حریق است. به این صورت علاوه براینکه طراحی اولیه را بررسی می کنید، می توانید به خریداران این نوید را بدهید که در واحد های ساخته شده، تمام موارد ایمنی در نظر گرفته شده است.

سیمولیشن دود و حریق

ما آمادگی داریم انواع شبیه سازی های آتش و دود را در عمارت، قصر و مینی قصر، ویلا و پنت هاوس لوکس انجام دهیم و به شما معماران و سازنده های حرفه ای کمک کنیم تا ویژگی منحصر بفردی را به طرح خود بیافزایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

09124780268

02166561974

02166129745

مقاله های مرتبط